Справа Народу Воскресенье, 12.05.2024, 16:02
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Категории раздела
№1 (1) ноябрь 2011 [12]
№1 (2) январь 2012 [1]
№2 (3) февраль 2012 [3]

Поиск

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Рейтинг@Mail.ru
Главная » Статьи » Газета "Справа Народу" » №1 (1) ноябрь 2011

Хто ми і чого прагнемо?

Вступна стаття для тих, кого цікавить що собою являє і чого прагне досягти своєю діяльністю громадська організація «Справа Народу», яка в Кривому Розі вже нараховує в своїх лавах більше 3,5 тисяч учасників.

Ми не належимо до жодної з політичних сил. Це принципова позиція. Жодна з них не відповідає світоглядній основі нашої організації, її цілям і завданням.

Ідейна, або світоглядна, основа нашої організації була сформована ще на початку 2003 року. Вона визначає цілі, завдання, діяльність, структуру організації, права та обов’язки її учасників – зміст всього статуту організації.

Світоглядною основою нашої організації є трьохелементна соціальна конструкція концепції буття. Пересічній людині така назва нічого не пояснить. Проте нашим опонентам прояснить більше ніж несуть в собі зміст лише слова.

І це прикро, оскільки саме для пересічних людей світоглядна основа нашої організації створювалась. Тому до назви «трьохелементна соціальна конструкція концепції буття» додамо, що це такий світогляд людини, який виключає саму можливість її примусу до будь-чого без її згоди.

Ми ще не раз будемо повертатися до роз’яснення світоглядної основи нашої організації. Але то буде у наступних випусках газети.

Цього разу ми представимо лише офіційну інформацію про громадську організацію «Справа народу»: її цілі, завдання, права та обов’язки її учасників, керівні органи.

Цілі і завдання організації

Цілі організації: реструктуризація суспільних відносин і створення (правової, соціальної, економічної та ін.) керованої дійсності.

Це значить, що наша організація прагне створення таких умов життя кожній людині, в яких вона сама змогла би керувати власним життям. Коли на світ людини (внутрішній і зовнішній) без її згоди не впливають жодні зовнішні чинники: правові, соціальні, економічні тощо.

Завдання організації: виявлення, аналіз, локалізація та усунення (правових, соціальних, економічних та ін.) проблем двосторонніх відносин.

Це значить, що організація зобов’зана допомагати своїм учасникам усувати неузгодженність та несправедливість в їх відносинах між собою, а також з іншими людьми, соціальними групами та соціальними інститутами, зокрема, органами державної влади і місцевого самоврядування.

Саме неузгодженність намірів, дій, норм, процедур, прав, обов’язків, статусів, здобутків, витрат тощо являє собою головну причину виникнення усіх конфліктних ситуацій. Саме неузгодженність спонукає одну із сторін до насилля, яким породжується несправедливість до іншої сторони.

Учасником нашої організації може бути як індивідуальний учасник (окрема фізична особа), так і колективний учасник (організована група індивідуальних учасників організації або окрема юридична особа). Для прийому індивідуального учасника достатньо лише однієї заяви з проханням прийняти до лав організації. Колективний учасник також приймається за заявою, але за умови одностайності всіх його членів в цьому принциповому рішенні про вступ до нашої організації.

Права учасників організації

1. Учасник організації має право представити особисту думку іншому учаснику організації.

2. Учасник організації має право задати питання іншому учаснику організації.

3. Учасник організації має право зробити пропозицію іншому учаснику організації.

4. Учасник організації має право прийняти або відмовитись від прийняття пропозиції, зробленої цьому учаснику організації іншим учасником організації.

5. Учасник організації має право представляти свою діяльність з досягнення цілей і виконання завдань організації від свого імені як «Представник себе – одного з учасників громадської організації "Справа Народу"».

6. Учасник організації має право сформувати групу з індивідуальних учасників організації та утворити колективного учасника організації.

7. Учасник організації має право входити до складу будь-якого колективного учасника організації.

8. Учасник організації має право представляти діяльність колективного учасника організації як «Представник колективного учасника громадської організації "Справа Народу"» у межах одностайного рішення всіх учасників колективного учасника щодо змісту такого представлення.

9. Учасник організації має право представляти діяльність всіх учасників організації як «Представник громадської організації "Справа Народу"» у межах одностайного рішення учасників організації щодо змісту такого представлення.

Обов’язки учасників організації

1. Учасник організації зобов’язаний прийняти до відома особисту думку, представлену цьому учаснику організації іншим учасником організації.

2. Учасник організації зобов’язаний дати відповідь на питання, задане цьому учаснику організації іншим учасником організації.

3. Учасник організації зобов’язаний прийняти до розгляду та розглянути пропозицію, зроблену цьому учаснику організації іншим учасником організації.

4. Учасник організації, що зробив пропозицію іншому учаснику організації, зобов’язаний прийняти прийняття або відмову від прийняття цієї пропозиції, зроблені та об’явлені іншому учаснику цим учасником організації.

5. Учасник організації, що представляє свою діяльність, зобов’язаний представляти цю діяльність тільки від свого імені як «Представник себе – одного з учасників громадської організації "Справа Народу"».

6. Учасник організації зобов’язаний увійти до складу колективного учасника організації, утвореного цим учасником з індивідуальних учасників організації.

7. Учасник організації при представленні діяльності колективного учасника організації зобов’язаний бути у складі кожного колективного учасника, конкретну діяльність якого цей учасник представляє.

8. Учасник організації, що представляє діяльність колективного учасника організації, зобов’язаний представляти цю діяльність тільки від імені цього колективного учасника як «Представник колективного учасника громадської організації "Справа Народу"» у межах одностайного рішення всіх учасників колективного учасника щодо змісту такого представлення.

9. Учасник організації, що представляє діяльність всіх учасників організації, зобов’язаний представляти цю діяльність тільки від імені організації, яка включає всіх її учасників, як «Представник громадської організації "Справа Народу"» у межах одностайного рішення учасників організації щодо змісту такого представлення.

10. Учасник організації зобов’язаний регулювати свою діяльність з досягнення цілей і виконання завдань організації шляхом виконання положень статуту організації, рішень вищого керівного органу організації та узгодження цієї діяльності з іншими учасниками організації через користування правами і виконання обов'язків учасника організації.

Керівні органи організації

Вищим керівним органом організації є загальні збори учасників організації, які є правомочними за умови участі в них усіх її учасників. Рішення вищого керівного органу організації є чинним за умови його одностайного прийняття всіма учасниками організації.

Така умова легітимації рішень є не стільки заходом запобігання рейдерству, скільки захистом прав окремого учасника по відношенню до організації. Звісно, що це додає незручності в управлінні організацією, але ця «жертва» є виправданою в сенсі недопущення насилля більшості над особистістю.

Ми вже казали про значення координації у запобіганні і вирішенні конфліктних ситуацій. Тому вищим виконавчим органом організації є загальні збори координаторів організації, які також є правомочними за умови участі в них усіх координаторів організації, а рішення легітимні лише за умови їх абсолютної одностайності.

Таким чином, наша організація є зразком практичної реалізації ідеї ненасильницького способу існування. У зв'зку з чим принциповою є відповідь на питання про відношення нашої організації до влади.

Чи прагнемо ми влади?

Ні! Ми не збираємось йти у владні структури. Це зайве, бо влада не там, куди за нею традиційно йдуть. Крім того, існуючі владні структури передбачають насилля більшості над меншістю. Це суперечить нашим уявленням про те, яким має бути світ людини.

Наша місія – просвітництво народу. Народ має право знати як жити за законами в найдемократичнішій за Конституцією країні світу. І розпочата нами чистка соціальних і державних інституцій від корупції першого і другого роду – це лише побічна дія захисту наших законних прав від недосконалості цих інституцій.

Тож поважайте законні права учасників нашої організації. Будьте законослухняними громадянами України. 


Сергій Бондаренко
Координатор громадської організації «Справа Народу»


Категория: №1 (1) ноябрь 2011 | Добавил: Se-Bo (26.12.2011) | Автор: Сергій Бондаренко
Просмотров: 670 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Новые статьи
[29.02.2012][№1 (1) ноябрь 2011]
Проигранное сражение – еще не проигранная война (3)
[29.02.2012][№1 (1) ноябрь 2011]
История четырех побед и одного поражения (1)
[29.02.2012][№1 (1) ноябрь 2011]
Дети войны – дело молодых (1)
[29.02.2012][№1 (1) ноябрь 2011]
Листовка-вкладыш (0)
[26.01.2012][№1 (2) январь 2012]
Статистика судових рішень по справах дітей війни (0)

Новые книги
[09.04.2012][Газета "Справа Народу"]
№2 (3) февраль 2012 года (0)
[09.04.2012][Газета "Справа Народу"]
№1 (2) январь 2012 года (0)
[09.04.2012][Газета "Справа Народу"]
№1 (1) ноябрь 2011 года (0)
[27.02.2012][Образцы документов]
Жалоба в ВККСУ на судью (10)
[27.02.2012][Образцы документов]
Жалоба в прокуратуру на работников УПФУ (0)

Друзья сайта
  • Личный сайт Се Бо
  • ОО "Система Терминов"

  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz

  • Copyright Общественная организация «Справа Народу» © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz